E-Posta[email protected]

Şimdi ara0086 15064665250

Ana Sayfa > Harytlarymyz > Cryolipolysis Yağ Dondurma Makinesi

0010
0011
Vakum lazer Sistemi kilo kaybı Cryolipolysis Yağ Dondurucu criolipolisis coolsculption Zayıflama Makinesi
Vakum lazer Sistemi kilo kaybı Cryolipolysis Yağ Dondurucu criolipolisis coolsculption Zayıflama Makinesi

Vakum lazer Sistemi kilo kaybı Cryolipolysis Yağ Dondurucu criolipolisis coolsculption Zayıflama Makinesi


Sorgula
Düşündiriş

Yağ dondurma, hedeflenen bölgedeki yağ hücrelerini soğutmak ve parçalamak için bir cihaz kullanarak çalışır. Vücut, kristalize yağ hücrelerine, çevreleyen dokuya zarar vermeden doğal olarak atılmasına neden olan inflamatuar bir yanıtla tepki verir. Hastalar tedaviden altı ila sekiz hafta sonra kademeli olarak yağ azalması yaşarlar. Sonuç, tedavi bölgesindeki yağ tabakasında %20-27 oranında bir azalma ve vücut şeklinde önemli bir iyileşmedir. yağ dondurma prosedürleri iki ila dört ay sonra tekrarlanabilir, bu da yağ tabakasında ilave %20'lik bir azalma sağlar.

Dört farklı boyutta çalışma kolu
1. Dört farklı boyutta çalışma kolu boyutu 100, 150, 200, 300. Boyut 300 hariç, iki kafa aynı anda çalışabilir. 300 beden özel kişiler içindir, ağırlık 150 Kg'ın üzerindedir.
2. KIRMIZI ve Yeşil ışıklı Cryo kolu, tedavi ile daha rahat.
3. Antifriz pedleri ile cildi donmaya karşı koruyabilir
4. OEM gibi özelleştirilmiş hizmet, ODM mevcuttur
5. Dokunmatik ekran, kullanımı kolay

model 

KM-V-800

Giriş

220v/50Hz 110v/60Hz

Power

800VA

ısı

37 ° C ~ 45 ° C

Cryo

5°C~ -10°C

Vakum

10~80 KPa

Ekran

10.2 inç renkli dokunmatik ekran

ışık 

Kırmızı(630nm) Yeşil(570nm) 50mW×4

Soğutma sıvısı

Arıtılmış su veya özel soğutma sıvısı

Sigorta

T3.15AL250v

Ortam sıcaklığı

5°C~ 40°C

Bağıl nem

≤% 80

Brüt ağırlık

90KG

Paket boyutu

63 * 54 * 124cm

Avantajları:
1.Yeni soğutma teknolojisi, yalnızca 360 ° soğutma etkisi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda tutamağın her konumunda aynı sıcaklığı korur.
2.Sıcaklık kontrolü, tedavi sıcaklığı kontrol edilebilir, gerçek zamanlı sıcaklık görüntüleme fonksiyonu. Sıcaklık farkı 0.5 ℃'den büyük olduğunda otomatik olarak alarm verir.
3.Gıda sınıfı silikon, kulp, cilde daha uyumlu olan gıda sınıfı silikonla çevrilidir, kullanım hissini büyük ölçüde artırır.
4. Uzun süre dayanıklı, silikonumuz esnek ve dayanıklıdır ve uzun süreli kullanım için sertleşmez. Cryolipolysis Zayıflama Makinesi

Özetle ve Teori:
Soğuk lipoliz:
360 ° tüm boyut çevreleyen soğutma aplikatörleri
Tedavi alanı tam boyutlu kriyolipoliz Yaklaşımı %100 tam alanda donmuş
FREEZE CONTOUR PLUS tedavisi, tipik yağ dondurma cihazlarıyla yaklaşık 3 tedaviye karşılık gelir.
Her tedavi için 35 dakika yerine sadece 45 ila 60 dakika gerekir. Daha fazla müşteriyi tedavi etmek için yaklaşık yarım tedavi süresinden tasarruf edin
Kavitasyon: doğrudan yağ tabakasına, derinlere oturmuş selüliti hızla titreştirin, sayısız vakum kavitasyonu üretin, yağ hücrelerine güçlü bir şekilde vurun, iç çatlama üretmelerine izin verin ve serbest yağ asidi olmak için çözün.
Çok kutuplu RF: yüksek verimli ve sıkı dokunmuş bir enerji matrisi oluşturmak için tescilli teknolojiyi kullanır. Bu yoğun enerji matrisi, dermisin birden fazla katmanına nüfuz ederek onu içten dışa ısıtır. Tam cilt penetrasyonu, katlanarak artan klinik etkinlik sağlar ve ürünler açıkça görünür sonuçlar verir
Lipo lazer: Ameliyat, aksama süresi veya kızarıklık olmadan vücudun neredeyse tüm bölgelerindeki çevreyi ve nokta yağlarını azaltmak için en son düşük seviyeli/soğuk lazer teknolojisini kullanır. Tipik bir 40 dakikalık bel tedavisi, bir kişiyi ½ ila ¾ inç arasında azaltabilirken, sekiz tedaviden oluşan tam bir protokol genellikle birden fazla inç kaybına neden olur.

图片 1

图片 2

图片 3

图片 4

图片 5

图片 6

图片 7

图片 8

FAQ
1. Herhangi bir garantiniz var mı?
Evet, biz sahibiz. Ana makinede 12 ay garanti verilmektedir. Kollar, tedavi başlıkları ve parçalar için 3 ay ücretsiz değiştirme garantisi.

2. Makine yabancı ülkelerde bozulursa ne olur?
Sadece operatörün bize problemlerin hangi fenomenini söylemesine ihtiyacımız var. Küçük bir sorunsa, makineyi hemen öğretebilir ve düzeltebiliriz. Parça ihtiyacı olursa hemen parça gönderip parçaların nasıl değiştirileceğini öğretiyoruz ki bu çok kolay.

3. Hiç böyle bir makine kullanmadım. Nasıl öğrenebilirim?
Makine ile size makineyi nasıl kullanacağınızı öğretmek için kılavuz göndereceğiz. Ayrıca skype veya telefon görüşmesi ile çevrimiçi eğitim yapabiliriz.

4. Makine gümrük tarafından iade edilirse ne yapacaksınız?
Gümrüklerinizin neden makinemizi iade ettiğini öğrenip çözüm üreteceğiz ve size hemen yeni bir makine göndereceğiz. Makineyi hiç alamazsanız, paranızı iade edeceğiz. Ve makine bize geri dönecek.

5. Hangi kuryeyi sıklıkla kullanıyorsunuz?
Çoğunlukla en iyi ve en hızlı kurye olan DHL'i kullanıyoruz. Ancak UPS, TNT, Fedex, EMS, hava veya deniz yoluyla diğer kuryeleri de kabul ediyoruz.

6. Başlangıç ​​ekranına sizinki yerine benim LOGO'mu koyabilir misiniz?
Evet. Bize logonuzun yüksek kalitede bir resmini göndermeniz yeterli. Ardından logonuzu makinenin başlangıç ​​ekranına koyuyoruz.

7. Ödeme koşulları nedir
Banka havalesi, western union havalesi, moneygram, emanet, kredi ve nakit gibi tüm popüler ödeme koşullarını kabul ediyoruz.

8. Teslim süresi nedir?
Farklı makinelere ve siparişlerinizin farklı miktarına göre sadece 2 ~ 5 güne ihtiyacımız var.
Daha fazla soru için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

9. Neden bizi seçmelisiniz?
Rekabetçi fiyat ve en iyi teknoloji desteği veren güçlü fabrika, güzellik makinesi üretiminde 12 yıllık deneyim, güçlü Ar-Ge 1 yıl garanti ve 8/24 çevrimiçi satış sonrası servis CE Sertifikası, yasal olarak kullanmanın ve makineyi satmanın anahtarı Özelleştirilmiş hizmetin çeşitliliği, güçlü OEM ve ODM özelliği mevcuttur.

CBize ulaşın