E-Posta[email protected]

Şimdi ara0086 15064665250

Ana Sayfa > Harytlarymyz > Fraksiyonel Co2 Lazer Makinesi

001
002
003
004
2023 Yeni 10600nm RF Co2 Fraccionado Lazer Aydınlatıcı Cilt / Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Sıkılaştırma Cilt yenileme Makinesi
2023 Yeni 10600nm RF Co2 Fraccionado Lazer Aydınlatıcı Cilt / Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Sıkılaştırma Cilt yenileme Makinesi
2023 Yeni 10600nm RF Co2 Fraccionado Lazer Aydınlatıcı Cilt / Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Sıkılaştırma Cilt yenileme Makinesi
2023 Yeni 10600nm RF Co2 Fraccionado Lazer Aydınlatıcı Cilt / Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Sıkılaştırma Cilt yenileme Makinesi

2023 Yeni 10600nm RF Co2 Fraccionado Lazer Aydınlatıcı Cilt / Fraksiyonel Co2 Lazer Vajinal Sıkılaştırma Cilt yenileme Makinesi


Sorgula
Düşündiriş


Fraksiyonel co2 lazer çalışma teorisi

CO2 fraksiyonel matris piksel lazer, tarama nokta matrisini benimser. Lazer, epidermisin ve dermisin değişken bölümlerinin yanı sıra ilişkili kalıntı ısıtmanın çıkarılmasıyla epidermis üzerinde bir yanık alanı oluşturacak şekilde yayılır ve yeni kollajen oluşumuna neden olur. cilt sıkılaştırma ve sıkılaştırma Lazer enerjisi, kırışıklıkları ve yara dokusunu anında buharlaştırarak kollajen sentezini uyarır, dokuyu onarmaya başlar, kolajeni ve diğer cilt reaksiyonlarını yeniden şekillendirir. Sonunda yüz şekillendirme elde edin, ince çizgiler kaybolur, cilt parlak Pürüzsüz ve hassas hale gelir.

Fraksiyonel Co2 lazer

Fonksiyon:

Kesirli mod:

Yüz gençleştirme, yüz ince çizgisini çıkarın ve cildi sıkın, çil, nevus zygomaticus ve diğer lekeleri çıkarın, izleri giderin, pürüzlü delikleri düzeltin, sivilce izi. Streç işareti kaldırma.

Darbe modu:

Sarkomu/nevüsü çıkarınve köstebek. Pigmentli köstebek gibi,bunak siğil vb

Vulva modu:vulva ve areola daha genç

vajina modu:Doğum Sonrası İyileşme, vajina daraltma, İdrar kaçırma

 

Tedavi modu:

Darbe modu: Darbe modunda, lazer darbe şeklinde lazer ışığı yayar ve her çıkış ışığının darbe genişliği daha uzundur ve çalışma frekansı daha yüksektir. Süper darbe modundan daha düşük, lazerin en yaygın kullanılan çalışma modudur.

Süper Darbe Modu: Süper darbe modu, daha hızlı frekans ve daha dar darbe genişliğine sahip bir lazer çalışma modudur, çünkü frekans Daha hızlı ve daha dar darbe genişliği, lazer tarafından süper darbe modunda yayılan lazer darbesi daha kısadır ve daha güçlü enerjiye sahiptir, daha fazla penetrate, ancak tüm lazerler süper darbe modunun çıkış frekansına ulaşamaz, Tüm lazerler yüksek frekanslı kontrol sinyali altında yanıt veremez.

Tekli mod: Ayak pedalına bastıktan sonra yalnızca bir lazer ışını yayılır; kalma süresi, tek darbe genişliği tarafından kontrol edilir, Kapsam: 1-50ms

Sürekli mod: Pedala basıldığında lazer sürekli olarak yayılır ve pedal kaldırıldığında emisyon biter

图片 11.1.2 Vajinal sıkılaştırıcı kapsül --Teori
Vajinal doku iç katmanlarının trearmal ısınması, kollajen ve elastin kasılmasını ve bu proteinlerin daha uzun vadede yenilenmesini indükler. Bu moleküler sinyal, vücudun yerel bağışıklık sisteminin tüm yara iyileşme sürecini harekete geçirir. Tedavi sonucu, ip benzeri, kalın ve uzun kollajen liflerle gömülü sıkı “genç benzeri” vajinal dokunun yeniden kurulmasına ek olarak vajinal dokunun tamamen yeniden şekillendirilmesidir.

图片 2

图片 4

图片 5

图片 6

图片 7Uygulama:

1. Fraksiyonel model: çeşitli izleri azaltır (hipertrofik yara izleri, depresif yara izleri, yanıklar, ameliyat izleri vb.) seboretik keratoz, yaş pigment çil, kırışıklık ve düzensiz delikler, cilt gençleştirme azaltır.
2. Vajinal model: Otomatik olarak 360 ° döndürme. Vajinal hastalığı otomatik olarak tedavi eder, hassas ölçekle kolay kullanım, bilgisayar derinliği ve hızı kontrol eder.
3. Kesim modeli: CO2 lazer buharlaşarak cilt katmanlarını ortadan kaldırır. Yaşlılık lekesi, güneş lekesi kesilerek yok edilir. Tedaviden sonra cilt hiç olmadığı kadar pürüzsüz olacaktır.

Vajina sıkın-hızlı sıkma, kalıcı daralma, sıkılık 60% geliştirmek için;
Vajina-Derin yaşlanma karşıtı, genç seviyeyi %80 oranında iyileştirmek için temizleyin;
Nemli vajina-sekresyonun iyileştirilmesi, nem seviyesinin %80 iyileştirilmesi
Pembe vajina-Vulva gençleştirme, pigmenti hafifletir ve labia kısımlarını pembeleştirir, hassas dereceyi %70 oranında iyileştirir.

图片 8Avantajlar

 1. Çok işlevli: Makinenin 3 sistemi vardır: Fraksiyonel tedavi, VRL ve Co2 cerrahi kesim, tüm ihtiyaçları karşılayabilir, çok mükemmel bir yatırım.
  2. Güvenli tedavi: Tamamen güvenli ve dünyadaki yüzlerce kadın tarafından test edilen VRL sistemi, ideal dalga boyu, derin doku veya organ tarafından herhangi bir termal hasarı önlemek için mukoza zarı mikronu tarafından emilir.
  3. Hızlı tedavi: Her tedavi 30 dakikadan az ve 1-3 kez tedavi, cilt ve vajinal sorunları tamamen çözebilir
  4. Etkili tedavi: Vajinasını kaybetmiş tüm kadınlar için etkilidir ve jinekolojik iltihabın önlenmesinde etkilidir ve akne izleri, çatlak izleri, geniş gözenekler gibi cilt sorunları olan tüm insanlar için etkilidir.
  5. Ağrısız tedavi: Hastalar sadece vajinanın içinde sıcaklık/sıcaklık hissedebilir, ağrı hissedemezler.
  6. Fraksiyonel sistem 7 tarama şekli ve 3 tarama yöntemine sahiptir, doktor tedavi sırasında tedavi edilen alanlara göre tarama şekli boyutunu büyütebilir veya küçültebilir ve hipopigmentasyon riskini en aza indirebilir.
  7. Suyu ayda bir değiştirmeye gerek yok, bakımı kolay.
  8. ABD Tutarlı lazer jeneratörü, yüksek seviye ve kaliteli olmasını sağlar.
  9. Kore lazer jeneratörü, ışık kaybı oranının %12'den az olmasını sağlar, diğer tedarikçilerin ışık kaybı oranı %20'den fazladır.
  10. Tayvan Meanwell güç kaynağı, tedavi sırasında istikrarlı ve yeterli güç kaynağı, uzun ömür sağlar.
  11. Makine siparişiyle birlikte, müşterilerin işlerine yardımcı olmak için profesyonel operasyon eğitimi ve özelleştirilmiş merkezler veya klinikler iş stratejileri sağlayacağız.

Fraksiyonel co2 lazer makinesi

Özellikler:

CO2 lazer kaynağı

RF lazer tüpü (tutarlı)

Çıkış gücü

50W

Dalga boyu

10.600nm

kontrolör

10.4 renkli dokunmatik LCD ekran

Darbeli radyofrekans

0.530W

Tarama deseni

Kare, dikdörtgen, yuvarlak, üçgen, oval, 6 elmas şekli,
çizgi veya özelleştirilmiş grafikler

Tarama deseni boyutu

0.1x0.1mm – 20x20mm

Tarama modu

Ücretsiz tarama; Sıra taraması; Maksimum mesafe taraması

Spot büyüklüğü

0.01-0.07mm

Darbe süresi

0.1-2.6 ms ayarlanabilir

nokta mesafesi

0.1 -2.6mm ayarlanabilir

Darbe enerjisi (güç)

LCD ekranda 1mj ila 100mj arasında ayarlanabilir

tarama arasındaki aralık

0-6s

Lazer aparatı

Doğru akımla uyarılan kapalı lazer cihazı

Kondenser odak

F = 50 mm

Işın sapma açısı

0.3 mrad

Işın hedefleyen

635nm kızılötesi ışın

Işın taşıma cihazı

7 eklemli optik kol

Soğutma sistemi

Hava

program dili

İngilizce

Makinenin boyutu

35 * 30 * 117cm

Paketin boyutu

66*70*122cm & 13*34*40cm

NW

52kg

GW

72kg ve 4kg

Paketleme

Alüminyum alaşımlı kasa

Voltaj

220V / 110V


Daha fazla bilgi için lütfen whatsapp ile bana ulaşın: +8615064665250

CBize ulaşın